SLPH-300R-02
Supplier:
User Library
Model Name:
SLPH-300R-02
Configuration Name:
PERFILADO
Part Number:
SLPH-300R-02
Quantity:
First Name:
Last Name:
Email:
Phone Number:
Company Name:
Address:
City:
State/Province:
Country:
Zip or Postal Code:
Comments:
Email me a copy:
Modified on: October 22,2021
Rating:
Downloads: 70
Comments:
Do you have a better or corrected version of this model?
Post Alternate Version   (Login required)
Embed this 3D Model in your Blog
Report inappropriate content
Specifications
Supplier part number: SLPH-300R-02
Name:SLPH-300R-02
Description:5.08mm Pitch,AC 300V 15A Right Angle Connector